Banky

BACKENDFRONTENDDB BANKY

Posuň svou banku výš!

Softwarový technologie bank neustále rostou. Nenech konkurenty být lepší než ty!

Vytvoříme ten nejlepší software pro vás! Nabízíme služby pro banky a jiný finanční instituce v oboru programování a práce se softwarem. Programujeme finanční moduly, bankovnické kódy a to vše dle posledních technologii a trendu. Každá digitální banka by měla mít jedinečné a dokonalé řešení a toho jsme schopný docílit.

Díky designu platformy a „Microservice“ architektuře umožníme sobě, naším partnerům i zákazníkům se podílet na konfiguraci, úpravách a dokonce i „low-code“ vývoji, a to s využitím open source přístupu.

Nejdůležitější pro nás je náš zákazník a náš tým. Proto naše skupina spokojených profesionálu dokáže se vcítit do potřeb zákazníka a provést skvělý servis.

img

Naše experti po každé interakci se zákazníkem získávají, provádí analýzu a upřesňují obrázek zákazníka aby finální produkt byl přesně pro vás. Všechny údaje, data a informace jsou vždy velice chráněna. Bez řízení přístupu k datům a službám nelze vytvořit, spravovat ani využívat žádný produkt nebo službu tak, aby byly plně v souladu s PSD2 a GDPR.

Díky našemu programu pro ochranu dat který úpravujeme pro každého zákazníka tak aby perfektně plnil žádané funkce, dokážeme definovat a kontrolovat přístup ke všem informačním aktivům tak, aby nedošlo ke zneužití dat nebo neoprávněnému přístupu k osobním údajům, a navíc brání neoprávněným subjektům v provádění transakcí jménem někoho jiného. Již více než deset let banky po celém světě využívají řízený přístup a tím chrání svoje údaje.

img
Odeslat

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu a k získání statistik návštěvnosti webu.

Další informace
Přijmout