Úvěry

úvěry IT software

Chcete vlastnit ten nejmodernější úvěrový software na trhu?

Vytvoříme ten nejlepší software pro vás! Nabízíme služby pro úvěrové a jiný finanční instituce v oboru IT. Vytváříme nejmodernější softwary a programy které poskytnou vaším zákazníkům ještě lepší servis, skvělou grafiku, rychlý a kvalitní systém ad. Každá finanční instituce by měla mít jedinečné a dokonalé řešení s použitím nejnovějších technologii a toho jsme schopný docílit.

Vymylsíme pro vas program který se bude líšit ode všech úvěrových společnosti a tím získate náskok před konkurenty.

Díky designu platformy a „Microservice“ architektuře umožníme sobě, naším partnerům i zákazníkům se podílet na konfiguraci, úpravách a dokonce i „low-code“ vývoji, a to s využitím open source přístupu včetně sdílení znalosti.

Nejdůležitější pro nás je náš zákazník a náš tým. Proto naše skupina spokojených profesionálu dokáže se vcítit do potřeb zákazníka a provést skvělý servis.

Naše experti po každé interakci se zákazníkem získávají, provádí analýzu a upřesňují obrázek zákazníka aby finální produkt byl jedinečný a přesně pro vás.

img

Všechny údaje, data a informace jsou vždy velice chráněna. Bez řízení přístupu k datům a službám nelze vytvořit, spravovat ani využívat žádný produkt nebo službu tak, aby byly plně v souladu s PSD2 a GDPR. Díky našemu programu pro ochranu dat který úpravujeme pro každého zákazníka tak aby perfektně plnil žádané funkce, dokážeme definovat a kontrolovat přístup ke všem informačním aktivům tak, aby nedošlo ke zneužití dat nebo neoprávněnému přístupu k osobním údajům, a navíc brání neoprávněným subjektům v provádění transakcí jménem někoho jiného. Již více než deset let banky po celém světě využívají řízený přístup a tím chrání svoje údaje. 

img
Odeslat

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu a k získání statistik návštěvnosti webu.

Další informace
Přijmout