TMT SoftSlužbyTvorba mobilních aplikaci

Tvorba mobilních aplikaci

iOS Android app

Posuň svůj business o krok výš pomoci moderní, mobilní aplikace.

Posuň svůj business o krok výš pomoci moderní, mobilní aplikace. Aplikace na smartphone nebo tablet a další(auta, hodinky, televize,...), libovolné obtížností pro iOS i Android. Snažíme se aby aplikace byla přehledná, jedinečná, klademe velký důraz na design (UX) a rychlost a kvalitu.

Nemusíme pro každý mobilní operační systém vytvářet samostatnou aplikaci. Naše aplikace stavíme na HTML5, CSS3 a Javascriptu, které fungují na každém mobilním zařízení. Dokážeme tak snížit rozsah pracnosti realizace a tím i výslednou cenu. Aby perfektně splnila veškeré funkce a přitahovala nové zákazníky pro vás a vaše podnikání. Díky našemu systému ochrany dat, vám zajístíme bezpeči vaše aplikace a veškerých dat, které by aplikace obsahovala.

img

Firemní mobilní aplikace

Chcete usnadnit svým zaměstnancům práci v terénu? Poskytovat jim aktuální data a informace která budou mít stále k dispozici? Zefektivnit a zrychlit jejich práci a procesy včetně fakturace? Snížit operativu a zvýšit provoz firmy? Pak jste na správné cestě! Vytvoříme aplikaci přímo pro vás a vaší firmu.

img
Odeslat

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu a k získání statistik návštěvnosti webu.

Další informace
Přijmout