Burzy

burza internet-trading

Chcete posunout svou burzu výš?

Moderní řešení přístupu k rozličným burzam přes internet (internet - trading). Technické provedení umožní příjemný trh emitentům i investorům. Kvalitní a stylové provedení naláká víc lidí a zvyší zisky.

Vytvoříme profesionální, ale pochopitelný i pro začátečníka program. Připravíme širokou nabídku konfigurací pro rozlišné druhy prodeje. Dokážeme to vytvořit pro libovoulnou platformu (smartphony, tablety, počítače, ad.). Zajístíme přímý přístup k burzam. Díky designu platformy a „Microservice“ architektuře umožníme sobě, naším partnerům i zákazníkům se podílet na konfiguraci, úpravách a dokonce i „low-code“ vývoji, a to s využitím open source přístupu včetně sdílení znalosti což umožní produktu vypadát přesně jak si ho představujete. Individuální přístup zajistí jedinečnost vašeho produktu.

img

Bez řízení přístupu k datům a službám nelze vytvořit, spravovat ani využívat žádný produkt nebo službu tak, aby byly plně v souladu s PSD2 a GDPR. Díky našemu programu pro ochranu dat který úpravujeme pro každého zákazníka tak aby perfektně plnil žádané funkce, dokážeme definovat a kontrolovat přístup ke všem informačním aktivům tak, aby nedošlo ke zneužití dat nebo neoprávněnému přístupu k osobním údajům, a navíc brání neoprávněným subjektům v provádění transakcí jménem někoho jiného.

img
Odeslat

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu a k získání statistik návštěvnosti webu.

Další informace
Přijmout